Kestane Toplamaya Gitti

Kestane Toplamaya Gitti

Kayıp vatandaş aranıyor 

Bugün öğlen saatlerinde kestane toplamak için evinden çıkan ve şu ana kadar haber alınamayan 70 yaşındaki Dursun Gökdağ için arama çalışması başlatıldı. 
Edinilen bilgilere göre bugün saat 12:00'da Amasra yolu üzerindeki tünelin üst tarafında kestane toplamak için evinden çıkan 70 yaşındaki Dursun Gökdağ, şu ana kadar eve dönmedi. 

Bunun üzerine ailesi emniyet ve jandarma ekiplerine giderek 'kayıp' başvurusu yaptı.

Üzerinde siyah pantolon ve mavi mont bulunan vatandaşın bulunması için jandarma ve AFAD ekipleri geniş kapsamlı arama çalışması başlattı. 

Fotoğraftaki vatandaşı görenlerin emniyet ekiplerine haber vermesi önemle rica olunur. 
 

  • 2022-10-25 11:35:19 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Dongul’a teslim edildi. Mektuplar Afrin’de ki Mehmetçiğe ulaştırılmak üzere postalanacak.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.