KIŞ GELMEDEN ULAŞIMA AÇILACAK

KIŞ GELMEDEN ULAŞIMA AÇILACAK

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Kurucaşile yolunda devam eden çalışmalarla ilgili bilgiler verirken Karaman köyüne kadar olan çalışmaların kış gelmeden tamamlanıp yolun ulaşıma açılacağını söyledi.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Kurucaşile yolunda devam eden çalışmalarla ilgili bilgiler verirken Karaman köyüne kadar olan çalışmaların kış gelmeden tamamlanıp yolun ulaşıma açılacağını söyledi.

Milletvekili Tunç açıklamasında, “Bartın-Kurucaşile yolumuzun Karaman köyümüze kadar olan bölümünü kış gelmeden tamamlamak için yoğun çalışmalara devam ediyoruz. T-3 tüneli (Dizlermezeci-Meydan köyü arası) çıkışındaki Meydan viyadüğünün kirişleri tırlar üzerinde eski virajlı yollardan zorlu da olsa geldi, şu an kirişler yerlerine yerleştiriliyor.” Dedi.

Tamamlanan ve devam eden çalışmalar hakkında bilgilerde veren Milletvekili Tunç, “1100 metre T-1 Tüneli olan Çakraz-Avara tünelini ulaşıma açtık. 1600 Metre uzunluğunda T-2 Tüneli Cumayanı tünelinin yapımını tamamladık, elektromekanik işleri tamamlanmak üzere. 2350 metre uzunluğunda T-3 Tüneli Dizlermezeci-Meydan tünelinin yapımını tamamladık, elektromekanik işleri tamamlanmak üzere. Karaman köprüsü ve dere ıslahlarını tamamlıyoruz. 4600 metre uzunluğunda T-4 Tüneli Karaman-Tekkeönü tünelinin inşaatına devam ediyoruz. 3100 uzunluğunda T-5 Tüneli Tekkeönü-Kurucaşile tünelinin inşaatına devam ediyoruz. 300 metre uzunluğunda Cumayanı viyadüğünü tamamladık. 5 tünel, 10 Büyük Köprü, Toplam 12750x2= 25.500 metre uzunluğunda tünel ile dağları deliyor, vadileri aşıyoruz. Durmak yok yola devam.” Dedi.

  • 2020-09-07 10:26:39 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)