LAZ TUNİNG OTO AKSESUAR KLASİK ARAÇLARI HERKESİN İLGİSİNİ ÇEKİYOR

LAZ TUNİNG OTO AKSESUAR KLASİK ARAÇLARI HERKESİN İLGİSİNİ ÇEKİYOR

Bartın Sanayi Bölgesinde esnaf olan Şaban Oskay Klasik araçlarıyla her hafta şehir turu yapıyor,

Laz Tuning Oto Aksesuar sahibi olan Şaban Oskay her hafta sonu klasik araçlarımla şehir turu yapmak benim için mutluluk kaynağı, eski araçları yenileyip onlarla dolaşmak bana huzur veriyor, Araçlarımızı merak eden arkadaşları bir çayımızı içmeye dükkanımıza gelebilir herkese hayırlı günler dedi..

  • 2020-08-29 10:47:56 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)