Mekeç, Saadet Partisi İl Başkanı Oldu

   Mekeç, Saadet Partisi İl Başkanı Oldu

Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtabay’ın hayatını kaybetmesi üzerine, İl Başkanlığı görevine Mücahit Mekeç getirildi.
Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay’ın kısa süre önce hayatını kaybetmesi üzerine İl Başkanlığı görevini, vekâleten Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Mücahit Mekeç sürdürüyordu.

Mekeç’in İl Başkanlığı görevi resmiyete kavuştu. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile Ankara İl Başkanları ve İl Müfettişleri Toplatısında bir araya gelen Mücahit Mekeç’in İl Başkanlığı görevi bizzat Genel Başkan Karamollaoğlu tarafından resmiyete kavuşturuldu.

  • 2021-11-18 11:10:12 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti