MHP KOZCAĞIZ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI SAVAŞ BUYURMAN

MHP KOZCAĞIZ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI SAVAŞ BUYURMAN

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler için Kozcağız Belediye Başkan Adayı’nın Savaş Buyurman olduğunu açıkladı.
Kendisine verilen görevleri bugüne kadar layıkıyla yerine getirdiğini belirten Kozcağız Belediye Başkan Adayı Savaş Buyurman, Kozcağız’ın kanayan en büyük yarasına parmak basarak gerekirse Ankara yollarını aşındıracağını ve Kozcağız’ı gelmek istediği seviyeye ulaştırmak için var gücüyle çalışacağının da sözünü verdi.
“Var gücümüzle çalışacağız”
Bartın Belediyesi’ni kendisine ayna olarak gördüğünü dile getiren Buyurman, “Biz bu yola inanarak çıkıyoruz. Biz Kozcağız için elimizden ne geliyorsa yapacağız, koltuk sevdamız yok. Kozcağız, çok iyi yerlerde olması gereken bir yer ama malesef üzerinde bir takım kara bulutlar dolanıyor. Kozcağız için ne yapmamız gerekiyorsa, üzerimize ne düşüyorsa yapacağız. Gerekirse Ankara’yı aşındıracağız, teşkilatımızla beraber Kozcağız’ı gelmek istediği seviyeye ulaştıracağız. Bunun sözünü de burada veriyorum. Kozcağız siyasi bir süreçten geçecek ama bunun kazananı inşallah Kozcağız halkı olur. Bizler hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız.” diye konuştu.

  • 2018-12-17 10:29:50 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Valiliği çocuklara  çakmak, çakmak gazı, bally, derby ve tiner gibi  insan sağlığına  zararlı uçucu maddelerin  satışının yasaklanması hakkında karar aldı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
4 Mart'ta Bartın'a geleceği açıklanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programı netleşti. AK Parti İl Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Mart Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyeceği açıklandı.
Dongul’a teslim edildi. Mektuplar Afrin’de ki Mehmetçiğe ulaştırılmak üzere postalanacak.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.