NE ZAMAN BAŞLAYACAK NE KADAR SÜRECEK?

NE ZAMAN BAŞLAYACAK NE KADAR SÜRECEK?

Meteorolojiden Yağmur Müjdesi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre Salı ve Çarşamba günü Bartın’da havanın gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor.

Bartın genelinde son yılların en kurak yaz mevsimi yaşanırken Eylül ayı boyunca sadece bir gün yağış görülen Bartın’da kuraklık nedeniyle ırmak yataklarında kurumalar görülmeye başlanmıştı.

Kirazlık Köprü barajında da su seviyesi minimuma düşerken Gökırmak’ın kuruması dolayısıyla on binlerce balık telef olmuştu.

Köylerde de içme suyu sıkıntısına neden olan kuraklık sonrasında herkesi sevindirecek haber Meteoroloji’den geldi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün verilerine göre Salı akşam saatlerinden itibaren Bartın’da havanın gök gürültülü sağanak yağışlı olacağı tahmin ediliyor.

Çarşamba günü de havanın gök gürültülü sağanak yağışlı olacağı tahmin edilirken Salı günü 32 derece dolaylarında olması beklenen hava sıcaklığının Çarşamba günü ise 24 derece dolaylarında olması bekleniyor.

  • 2020-09-30 14:00:22 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)