SAADETLİ GENÇLER MASKE DAĞITTI

SAADETLİ GENÇLER MASKE DAĞITTI

Saadet Partisi Bartın Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Can Özmen, beraberinde gençlik kolları üyeleri ile birlikte yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Kozcağız, Kumluca ve Hasankadı Beldelerinde vatandaşlara maske dağıttı.


Saadet Partisi Bartın Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Can Özmen, beraberinde gençlik kolları üyeleri ile birlikte yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Kozcağız, Kumluca ve Hasankadı Beldelerinde vatandaşlara maske dağıttı. 

Genç Saadet Başkanı Hüsnü Can Özmen, Saadet Partisi olarak vatandaşa destek amaçlı maske dağıtımı yaptıklarını belirterek; “Virüsle mücadele tedbirleri kapsamında vatandaşa kuralları hatırlatmak amacıyla bir çalışma başlattık. Partimiz olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışıyoruz. Vatandaşımız yüksek oranda alınan tedbirlere uyuyor, maskelerini takıyor ve sosyal mesafeyi koruyorlar. Bu manzara bizleri çok memnun etti. Şu ana kadar üç bin adet maske dağıttık. Abdipaşa beldesi ve Ulus ilçesinde yapacağımız dağıtım ile toplamda beş bin adet maske dağıtmış olacağız.” dedi. 

“Salgın sürecinin bir an önce sona ermesi için sağlık bakanlığı uyarılarını dikkate almamız gerekiyor.” diyen, Hüsnü Can Özmen; “Sosyal mesafe başta olmak üzere bütün tedbirleri elden bırakmamalıyız. Temizliğe ve hijyene önem vererek, rehavete kapılmadan hep birlikte mücadele ederek, bu salgını ülke olarak atlatacağız." ifadelerini kullandı.


 

  • 2020-10-29 13:56:44 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)