SAĞLIK

OĞUZ YAŞAMA TUTUNMAK İÇİN HİNDİSTAN'DA

OĞUZ YAŞAMA TUTUNMAK İÇİN HİNDİSTAN'DA

Hatırlanacağı üzere Bartın’da kas hastalığı nedeniyle yürüyemeyen Oğuz Gürdal Gülşen için, geçtiğimiz günlerde ilimizdeki siyasi partilerin il başkanlarının öncülüğünde örnek bir davranışa imza atılmış, düzenlenen organizasyon sayesinde ilimizdeki hayırsever vatandaşlarımızın desteği ile Oğuz’un tedavisi için gerekli olan para, kısa süre içerisinde toplanmıştı.
Gerekli meblağın toplanması üzerine de vakit kaybetmeden kök hücre nakli için Hindistan’a doğru yola çıkılmıştı. Oğuz, sosyal medya paylaşım sitesi Facebook’taki sayfasından yaptığı paylaşım ile herkesin duasını beklediğini kaydetti. Oğuz Gürdal, “İnsan hayatta neler ile karşılaşıyor kimi sağlığı ile kimi başka bir sorun ile sınanıyor.Memleketten vatandan uzakta bir umut için Hindistan’a kadar geldik. Umudumuz umarım beklentimiz gibi olur.Yarın kök hücre nakli olacağım.Risk herşey de var, Solunum sıkıntım da olduğu için Hepinizin dualarını bekliyorum...’’ dedi

  • 2018-12-10 12:42:15 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Bartın’da yılbaşı öncesi düzenlenen sahte ve kaçak içki operasyonunda 91 şişe kaçak ve sahte içki ele geçirildi.
Bartın’ın Kozcağız Beldesi Şabankadı Köyü’nde yaşayan Turan Asal’dan 3 gündür haber alamayan yakınları onu evinde ölü buldu.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı.