SİYASET

Bartın Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, esnafı ziyaret etti

Bartın Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, esnafı ziyaret etti

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, 31 Mart yerel seçimler kapsamında, AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz ile birlikte çarşı ve pazar esnafını ziyaret etti.
Esnafın yoğun ilgisiyle karşılan Aldatmaz, esnafa bereketli kazançlar diledi. Teşkilat üyeleri ile kent merkezindeki esnafı dolaşan Aldatmaz, caddedeki vatandaşlarla da sohbet ederek destek istedi. Adaylığının açıklanmasının hemen ardından seçim çalışmalarına başladıklarını belirten Aldatmaz; “Adaylığımın açıklanmasıyla birlikte seçim çalışmalarımıza başladık. Titizlikle bu çalışmalarımıza devam ediyor. Bu kapsamda da Sayın Milletvekilimiz ve Sayın İl Başkanımızla birlikte esnafımızı ziyaret ettik. Esnaftan çok olumlu tepkiler aldığımızı düşünüyorum. Bu ziyaretleri değerli buluyorum. Esnafımızın taleplerini bire bir dinleme imkanı elde ediyoruz. Bizler esnaflarımızın sorunlarını biliyoruz. Bu sorunları hep beraber çözmek için aday oldum. Bartın’ımız için esnaf ve halkımızla hep beraber gece gündüz demeden çalışacağız” dedi. 
"Esnafımızla fikir alışverişinde bulunduk"
Ziyaretlerin ardından basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı; “Sayın Milletvekilimizin katılımıyla Bartın Belediye Başkan Adayımız Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz ile birlikte kent merkezinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdik. Esnafımızla fikir alışverişinde bulunduk. Talep ve önerilerini dinledik. Bizlere ilettikleri sorunlarının çözümü için de gerekenin yapılacağının sözünü verdik. Tabii önümüzde bir seçim süreci var. Yapacağımız çalışmaları da anlatarak esnafımızdan destek istedik. Bartın’ın AK belediyecilikle tanışması gerektiğini anlattık.  İnşallah halkımızın desteğiyle Bartın’ımızı AK belediyecilikle tanıştıracağız. Önümüzde ki seçim sürecinin hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

  • 2019-01-07 16:43:23 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...
Bartın Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulunda engelli öğrenci servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti