TUNÇ'UN AÇIKLAMALARI ZONGULDAK BASININDA

TUNÇ'UN AÇIKLAMALARI ZONGULDAK BASININDA

Zonguldak Havalimanının pistini uzatma ve genişletilmesiyle ilgili sorunun dile getirildiği İMZA Gazetesinin sitesinde yer alan “ZONGULDAK, BARTIN, KARABÜK VALİ VE MİLLETVEKİLLERİNE…VEBALİ SİZİN” başlıklı haber üzerine gazeteci Osman Sav’ı arayan Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, “Pistin uzaması ve genişlemesine destek vereceğiz. Betonunu sağlayıp pisti uzatıp genişleteceğiz. Bu yatırım için 13 milyon lira para değil” dedi.

 

Zonguldak Havaalanının Bartın ve Karabük ile Avrupa’da yaşayan bölge insanı için önemini bildiklerini belirten AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, “Zonguldak Milletvekillerimiz de uğraşıyorlar. Biz de destek vereceğiz. Bartın Özel İdaresinin kurduğu soğuk beton santralinden beton verip pisti uzatacağız ve genişleteceğiz. Bundan kimsenin endişesi olmasın. Halkımız da endişe etmesin” dedi.

 

“İptaller endişelendirmesin”

 

THY’nın uçak seferlerini iptal etmesinin halkın moralini bozduğunu ve kendisini de arayanların olduğunu dile getiren Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, “Halkımız merak etmesin, pisti uzatıp genişleterek hem A320 tipi uçakların inmesine uygun hale getireceğiz hem de yaşanan iptallerin minimuma inmesini sağlayacağız” dedi.

  • 2020-01-16 13:05:39 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)