TURİZM

GAZHANE PARKINA ''KÜLTÜR VE SANAT SOKAĞI ''

GAZHANE PARKINA ''KÜLTÜR VE SANAT SOKAĞI ''

DÜKKÂNLARIN MONTAJLARI YAPILIYOR
 Bartın Belediyesi Kültür ve Sanat Sokağı Projesi hayata geçiyor.
Bartın Belediyesi tarafından projelendirilen Kültür ve Sanat Sokağı’nda yöresel ürünlerin satışının yapılacağı dükkânların montaj çalışmalarına başlandı.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Gazhane Parkı’nın hemen arkasında bulunan sokağı Kültür ve Sanat Sokağı yapmak üzere yeniden düzenlemiştik. Parke taşlarla düzenlenen bu sokakta yöresel ürünlerimizin satışını yapmak amacıyla 10 adet büfe yerleşiyoruz.  Ekipler büfelerin montajı ile ilgili çalışmalarına devam ediyor. Kısa bir süre içinde çalışmalarımızı tamamlayarak bu projemizi de halkımızın hizmetine sunacağız. Gazhane Kültür Parkı Projemiz ile canlılık kazandırmış olduğumuz bu bölgeyi Bartın Belediyesi Kültür ve Sanat Sokağı ile cazibe merkezi haline getireceğiz.  Şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını istiyorum” dedi.

  • 2018-12-17 10:45:59 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Konuyu bir bilene soralım ve okurlarımızı bilgilendirelim dediğimiz noktada da karşımıza Bartın’da bu tedavileri uygulayan başarılı bir doktor olan Gülşah Aslan çıktı. Kendisine bu tedavi yöntemleri ile ilgili olarak akıllardaki neredeyse tüm soruları sor
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı. 
Murat Çilek ve Hüseyin Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu eğlence programı çilek show başlıyor...