GÜNEŞİ GÖRDÜK SOKAĞA DÖKÜLDÜK

GÜNEŞİ GÖRDÜK SOKAĞA DÖKÜLDÜK

Bartın’da güneşin yüzünü göstermesiyle cadde ve sokaklarda hareketlilik arttı. 22 dereceye ulaşan sıcaklıkla beraber çay bahçeleri, parklarda doluluk yaşandı.

Bartın dün hava sıcaklığı güneşin kendini iyiden iyiye hissettirmesiyle birlikte 22 dereceye kadar yükseldi.

Vatandaşlar uzun süredir hasret oldukları güneşin tadını çıkarmak için park ve çay bahçelerine akın etti.

İnsanların içini ısıtan güneşli havayla birlikte kent merkezinde yoğunluk yaşandı. Hareketlilik cadde ve mağazalara da yansıdı.

Önümüzdeki günlerde havamız nasıl olacak?

Bartın’da Salı günü 22 dereceye kadar ulaşan sıcaklık Çarşamba günü 23 dereceyi bulacak. Perşembe günü ise ilimizde başlayacak yağışlarla beraber hava sıcaklıklarında düşüş yaşanacak. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri yağış beklenen Bartın’da hafta sonu ise havanın parçalı bulutlu olacağı tahmin ediliyor.

Gün gün sıcaklıklar şu şekilde;

Perşembe Yağmurlu Gece 10 ( °) Gündüz 20 ( °)

Cuma Yağmurlu Gece 6 ( °) Gündüz 15 ( °)

Cumartesi Yağmurlu Gece 4 ( °) Gündüz 8 ( °)

Pazar Parçalı Bulutlu Gece -1 ( °) Gündüz 15 ( °)

  • 2020-02-27 10:37:45 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Yorumlar
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Bartın’da ticaret kervanına bir yenisi daha eklendi…
Her seçim döneminde siyasetin odak noktası olan Kozcağız 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimlerde yine siyasi kulisler ve çevrelerin odak noktası durumunda.
TTK tarafından ilk kez 2013'te Amasra maden ocaklarında denenen ve başarılı sonuç alınmasıyla diğer müesseselerde de uygulanmaya başlanan mekanize kazı sistemiyle üretim yüzde 100 artı...
Sevgililer Gününde Nikah Kıydılar....
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,Mart Ayı Meclis Toplantısı sonrası belediye bütçesinde yer alan 17 milyonluk diğer hizmet alımı kalemiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt verdi.
Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 sayılı Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bartın'da bu gece hava sıcaklığı -3 derece olacak. Özellikle sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.
BARTINLILAR İSTANBUL ATAŞEHİR'DE BULUŞUYOR, YÖRESEL SANATÇILARIN OLDUĞU PROGRAMDA SÜPRİZ HEDİYELER VE ÇESİTLİ ETKİNLİKLERİN BULUNACAĞI PROGRAMA TÜM BARTINLI VE BARTIN'A GÖNÜL VERMİŞ TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİDİR... (BIYAD.)
BARTIN’ın Amasra ilçesinde limanda denize devrilen otomobildeki 2 kişi balıkçılar tarafından kurtarıldı.